phone_round.svg
PUNKT WYMAZÓW
IZBA PRZYJĘĆ

Zakończono I etap rozbudowy i przebudowy Szpitala Powiatowego w Nisku.

19.10.2022 Ogólne

Pod koniec września 2022 r. odbył się oficjalny odbiór I etapu zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa części Szpitala Powiatowego w Nisku - stan surowy otwarty”.
Realizacja rozbudowy i przebudowy części Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku obejmuje Oddziały: Wewnętrzny I i II, Ginekologiczno-Położniczy, Neonatologii, Pracowni Diagnostyki Obrazowej oraz Pracowni Endoskopii.
Rozbudowa Szpitala podyktowana była dostosowaniem najstarszej części Szpitala do obecnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie wymagań higieniczno-sanitarnych i ochrony przeciwpożarowej. W dobudowanym skrzydle powstaną nowoczesne sale 2-3 osobowe z własnymi węzłami sanitarnymi oraz pracownie diagnostyczne i zabiegowe oddziałów, dostosowane do najnowszych wymogów w tym zakresie.
Koszt zadania wyniósł 2 398 601,51 zł. i został w całości pokryty ze środków własnych Powiatu Niżańskiego.
W obecnym momencie zakończyły się odbiory końcowe I Etapu stan surowy otwarty i zostało zakończone postępowanie na II etap stan surowy zamknięty, z terminem realizacji do końca 2022 r.
W odbiorze zadania udział wzięli: Starosta Niżański Robert Bednarz, Przewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego Sylwester Daśko, Dyrektor SPZZOZ w Nisko Paweł Tofil, Z-ca dyrektora ds. ekonomiczno-administracyjnych Tomasz Maluga, przedstawiciel Wykonawcy inwestycji - Zakładu Remontowo-Budowlanego Józef Bajek oraz inspektorzy nadzoru inwestorskiego: Zbigniew Konopka, Stefan Tur i Adam Hara.

Galeria zdjęć

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na ich używanie. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.