Wsparcie Szpitala przez Gminę i Miasto Nisko oraz Gminę i Miasto Rudnik.

18.03.2021 Ogólne

Burmistrz Gminy i Miasta Nisko oraz Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem, po rozważeniu prawnym, pozytywnie odnieśli się do wniosku SPZZOZ w Nisku o umorzenie podatku od nieruchomości za okres rok 2020. Kwota umorzonych zaległości podatkowych przez Burmistrza Niska wyniosła 97 845 zł. i 2 785 zł. przez Burmistrza Rudnika nad Sanem.
Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc tak bardzo ważną w tym trudnym okresie funkcjonowania Szpitala w okresie pandemii wirusa SARS-CoV-2.
Dołożymy wszelkich starań, aby dziękować nie tylko słowami, ale i wytrwałą opieką nad pacjentami.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Roman Ryznar
p.o. Dyrektor SPZZOZ w Nisku