phone_round.svg
PUNKT WYMAZÓW
IZBA PRZYJĘĆ

Wsparcie Powiatu Niżańskiego dla szpitala.

08.11.2021 Ogólne

Powiat Niżański po raz kolejny wspiera SPZZOZ w Nisku, przekazując środki finansowe na zakup niezbędnego sprzętu, w wysokości 532 244 zł.
Podpisanie umów, których przedmiotem jest wsparcie finansowe niżańskiej lecznicy, odbyło się 2 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Nisku. Podczas podpisania umów obecni byli Starosta Niżański Robert Bednarz, Wicestarosta Adam Mach i Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku Paweł Tofil.
Na tak pokaźną łączną kwotę składają się: dotacja celowa w wysokości 100 000 zł., stanowiąca dofinansowanie zadania pod nazwą: „Rozbudowa instalacji zasilania w tlen medyczny wraz z rozbudową instalacji przyzywowej w Szpitalu Powiatowym w Nisku” oraz kwota 432 244 zł, z przeznaczeniem na zakup sprzętu i aparatury medycznej, w tym m. in. zestawów: narzędziowego chirurgicznego, narzędzi laparoskopowych, napędów neurochirurgicznych i ortopedycznych, trokarów oraz lamp operacyjnych, sprężarki, przystawki do opaskowania i wagi dla leżących.

dsc06427.jpg

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na ich używanie. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.