phone_round.svg
SEKRETARIAT
15 841 67 03

Szpital w Nisku pozyskał w 2022 roku środki z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

01.02.2023 Ogólne

Dzięki operatywności Dyrektora SPZZOZ w Nisku, niżański Szpital w 2022 roku pozyskał środki z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, w wysokości 862 653,04 zł.
Pozwoliły one na zrealizowanie przedsięwzięcia, które przyczyniło się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniodawców, tj. zakupu urządzeń i oprogramowania typu firewall oraz konfiguracja i uruchomienie Odmiejscowej Infrastruktury Backupowej. Łączna wartość zadania to 386 749,24 zł.
Kolejnym zrealizowanym zadaniem, sfinansowanym w 100% z otrzymanych środków, był zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach zadania „Realizacja świadczeń opieki zdrowotnej związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19”. Za kwotę 475 903,80 zł. do dyspozycji lekarzy i kadry medycznej oraz pacjentów znalazły się: aparat USG wyposażony w głowicę liniową, myjnia endoskopowa jednokomorowa, aparat do monitorowania i diagnostyki bezdechu, łóżka do intensywnej terapii wyposażone w materac przeciwodleżynowy i myjnia ultradźwiękowa 30 litrowa.
- Warto podkreślić, że wykonanie mnogości zamierzeń, które udało się zrealizować w 2022 roku w Szpitalu w Nisku, to nie tylko nakład finansowy, ale również współpraca pomiędzy podmiotami i przyświecający ich działaniom wspólny cel – życie i zdrowie mieszkańców – mówi Dyrektor SPZZOZ w Nisku Paweł Tofil.

Galeria zdjęć

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na ich używanie. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.