Środki finansowe od Gmin: Rudnik nad Sanem i Jarocin.

18.05.2021 Ogólne

Gmina i Miasto Rudnik nad Sanem oraz Gmina Jarocin przyznały SPZZOZ w Nisku środki finansowe na zakup 4 szt. kardiomonitorów ze stacją monitorującą dla Oddziału Wewnętrznego z łóżkami tzw. covidowymi. Przyznane środki finansowe w wysokości 30 000 zł. (Gmina i Miasto Rudnik nad Sanem) i 25 000 zł. (Gmina Jarocin) pozwoliły finansować zakup urządzeń.
Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem oraz Wójtowi Gminy Jarocin za okazaną pomoc w poprawie dostępu do diagnostyki pacjentów Oddziału Wewnętrznego naszego Szpitala.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Roman Ryznar
p.o. Dyrektor SPZZOZ w Nisku