phone_round.svg
PUNKT WYMAZÓW
IZBA PRZYJĘĆ

Ruszył II etap rozbudowy i przebudowy Szpitala Powiatowego w Nisku.

02.11.2022 Ogólne

Pod koniec października br. w Starostwie Powiatowym w Nisku w obecności Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, Wicestarosty Adama Macha, Dyrektor SPZZOZ w Nisku Paweł Tofil podpisał umowę na wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Rozbudowa i przebudowa części Szpitala Powiatowego w Nisku. ETAP II – CZĘŚĆ I (Stan surowy zamknięty)”.
Wykonawcą robót jest firma ZRB KOREM Kazimierz Koc Spółka jawna z Jeżowego.
Inwestycja zostanie zrealizowana do końca 2022 roku, a całkowity koszt robót budowlanych wynosi zgodnie z podpisaną umową 1 156 701,53 zł. i w całości zostanie sfinansowany ze środków własnych Powiatu Niżańskiego.
Zakres rzeczowy umowy obejmuje wstawienie stolarki otworowej zewnętrznej, w zakresie instalacji elektrycznych: wykonanie instalacji odgromowej, w zakresie elewacji: wykonanie ocieplenia ścian budynku płytami z wełny mineralnej, wykonanie przypór z głowicami ozdobnymi i wykonanie wyprawy elewacji cienkowarstwowej.

podpisanie_umowy_2_etap.jpg

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na ich używanie. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.