phone_round.svg
SZCZEPIENIA COVID-19 REJESTRACJA
IZBA PRZYJĘĆ

Rozpoczęła się rozbudowa i przebudowa naszego Szpitala.

26.11.2020 Ogólne

Rozbudowa Szpitala dotyczy Oddziału Wewnętrznego I i II, Ginekologiczno-Położniczego, Neonatologii oraz Pracowni Diagnostyki Obrazowej i Pracowni Endoskopii. W wyniku rozbudowy powstanie nowoczesna powierzchnia łóżkowa z salami 2-3 osobowymi z własnymi węzłami sanitarnymi oraz nowoczesna Pracownia Endoskopowa i rozbudowana Pracownia Diagnostyki Obrazowej.
Projekt obejmuje również przebudowę najstarszej istniejącej części Szpitala w celu dostosowania jej do obecnie obowiązujących przepisów w zakresie warunków ochrony przeciwpożarowej i wymagań higieniczno-sanitarnych zgodnie z zaleceniami instytucji kontrolujących i wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia, a także celem dostosowania części diagnostycznej i zabiegowej oddziałów objętych projektem do najnowszych wymogów w tym zakresie.
Powierzchnia objęta przebudową wynosi 1651,64 m2. Przebudowa nastąpi po zrealizowaniu rozbudowy i przeniesieniu części łóżkowej do nowo zrealizowanej inwestycji.
Łączny koszt zadania przewidziano na kwotę 13.659.983,20 zł, a umowa podpisana 11 września br., na realizację I etapu obejmującego stan surowy otwarty wynosi 2.099.267,68 zł.
Realizację inwestycji finansuje Powiat Niżański. Jej wykonawcą, wyłonionym w drodze przetargu został Zakład Remontowo-Budowlany Józef Bajek z Nowosielca.
Termin realizacji I etapu obejmującego wykonanie stanu surowego otwartego budynku zaplanowano na koniec maja 2021 roku.

Galeria zdjęć

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na ich używanie. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.