phone_round.svg
PUNKT WYMAZÓW
IZBA PRZYJĘĆ

Pracownia Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Powiatowym im. PCK w Nisku z nowoczesnym aparatem cyfrowym RTG.

18.02.2022 Ogólne

Pracownia Diagnostyki Obrazowej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku została wyposażona w nowoczesny aparatu cyfrowy RTG telekomando SHIMADZU SONIALVISION G4 z funkcją fluoroskopii wraz z wyposażeniem.
Sprzęt został zakupiony przez niżański Szpital, dzięki wsparciu z rezerwy ogólnej Prezesa Rady Ministrów oraz środkom przekazanym przez Powiat Niżański, w ramach zadania pn. „Zakup aparatury i sprzętu medycznego w celu poprawy jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych w Szpitalu im. PCK w Nisku”. Łączna kwota zadania wyniosła 1 249 662 zł, z czego 960 tys. to środki pozyskane z Budżetu Państwa, 220 tys. to środki Powiatu Niżańskiego i 69 662 zł to środki SPZZOZ.
W przekazaniu do użytkowania nowego sprzętu, które miało miejsce w dniu 14 lutego br., wzięli udział: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafał Weber, Starosta Niżański Robert Bednarz, Wicestarosta Adam Mach, Przewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego Sylwester Daśko, Dyrektor SPZZOZ w Nisku Paweł Tofil, Zastępca dyrektora ds. Opieki Zdrowotnej lek. Krzysztof Gązwa, radiolog lek. Adam Mroczka oraz pracownicy Pracowni Diagnostyki Obrazowej niżańskiego Szpitala.

Galeria zdjęć

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na ich używanie. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.