phone_round.svg
PUNKT WYMAZÓW
IZBA PRZYJĘĆ

Pierwsze urodziny ośrodka "POZYTYWKA".

04.08.2021 Ogólne

Dnia 29 lipca 2021 roku swój pierwszy jubileusz obchodził Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży „Pozytywka”.
Na zaproszenie Zespołu „Pozytywki” w uroczystości wziął udział Starosta Niżański Robert Bednarz, Burmistrz Gminy i Miasta Nisko Waldemar Ślusarczyk i Dyrektor SPZZOZ w Nisku Paweł Tofil.
Spotkanie było doskonałą okazją do podziękowania Kierownikowi Ośrodka Pani Aleksandrze Molskiej oraz Pracownikom, za stworzenie tak potrzebnego miejsca dla dzieci i młodzieży Powiatu Niżańskiego oraz złożenia życzeń ciągłej satysfakcji z wykonywanej pracy oraz dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.
„Pozytywka” to miejsce, w którym można uzyskać bezpłatną pomoc psychologiczną i wsparcie psychospołeczne. Miejsce to skierowane jest głównie dla dzieci i młodzieży, ale prowadzone są również terapie rodzinne. Dzięki miłej atmosferze oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej ośrodek cieszy się dużym zainteresowaniem.
Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży „Pozytywka” – w ramach I poziomu referencyjnego nowego modelu systemu ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, funkcjonuje przy SPZZOZ w Nisku, a jego siedziba mieści się w przy ul. Wolności 54.
W Ośrodku zapewniona jest opieka psychologa, psychoterapeutów oraz terapeuty środowiskowego. Opieką objęte są dzieci i młodzież z Powiatów Niżańskiego oraz Stalowowolskiego.

poz1.jpg
poz2.jpg

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na ich używanie. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.