phone_round.svg
SEKRETARIAT
15 841 67 03

Poprawa poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego w Szpitalu Powiatowym w Nisku.

09.01.2023 Ogólne

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku pozyskał środki z Narodowego Funduszu Zdrowia na finansowanie działań w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniodawców. O dofinansowanie mogły ubiegać się podmioty lecznicze, które miały podpisaną umowę o udzielaniu świadczeń opieki zdrowotnej z Narodowym Funduszem Zdrowia.
W lipcu 2022 r. został złożony wniosek o zawarcie umowy na finansowanie ze środków pochodzących z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniobiorców. Efektem było podpisanie umowy z Dyrektorem Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ na kwotę 400 000 zł. (kwota finansowania uzależniona była od wielkości kontraktu z Funduszem Zdrowia). Ostateczna kwota dofinansowania uzależniona była od wykorzystania finansowania działań doprowadzających do podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, wyłącznie na cele wskazane w zarządzeniu Prezesa NFZ i wyniosła 386 749,24 zł.
Wykonawcami zadań w części I polegającej na dostawie, konfiguracji i wdrożeniu systemu ochrony sieci i komputerów była firma OPTeam S.A. z Jasionki oraz w części II - dostawa, konfiguracja i uruchomienie Odmiejscowionej Infrastruktury Backupowej było konsorcjum firm: BMM Sp. z o.o. z Głogowa Małopolskiego i JT & INFOMED Sp. z o.o. Sp. k. z Wołomina.

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na ich używanie. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.