phone_round.svg
SEKRETARIAT
15 841 67 03

Certyfikat akredytacyjny

SPZZOZ w Nisku uzyskał pozytywną ocenę spełnienia standardów akredytacyjnych przez zespół wizytatorów Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia na podstawie przeglądu akredytacyjnego dokonanego w dniach 11-13.07.2018 r. Tym samym spełnił warunki do uzyskania certyfikatu akredytacyjnego nadawanego przez Ministerstwo Zdrowia.
SPZZOZ uczestniczył w projekcie realizowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia pn. „Wsparcie szpitali we wdrażaniu standardów jakości i bezpieczeństwa opieki” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Spełnienie standardów akredytacyjnych potwierdza, iż Szpital w Nisku realizuje na najwyższym poziomie standardy medyczne i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa medycznego. Uzyskanie akredytacji skutkuje również zwiększeniem finansowania Szpitala w zakresie ryczałtu szpitalnego.

certyfikat_mz.jpg

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na ich używanie. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.