phone_round.svg
SZCZEPIENIA COVID-19 REJESTRACJA
IZBA PRZYJĘĆ

Profilaktyka 40 PLUS - pakiet nieodpłatnych badań diagnostycznych.

16.07.2021 Ogólne

Bezpłatne badania w ramach Programu Profilaktyka 40 PLUS można już wykonywać w SPZZOZ w Nisku.

Punkt badań znajduje się w Przychodni Specjalistycznej w Nisku,
ul. Wolności 54 w gabinecie zabiegowym Poradni Diabetologicznej
Punkt czynny jest w środy w godz. 7:30 – 10:30

Jak skorzystać?
Warunkiem udziału w programie jest posiadanie e-skierowania i aktywnego ubezpieczenia. Aby uzyskać e-skierowanie wypełnij specjalną ankietę przez:
- Swoje Internetowe Konto Pacjenta (IKP) dostępne na pacjent.gov.pl
- infolinię Domowa Opieka Medyczna pod numerem 22 735 39 53 (w wypełnieniu ankiety pomoże Ci konsultant infolinii).

Na podstawie udzielonych odpowiedzi system generuje zalecenia dotyczące stylu życia oraz wskazuje, jakie badania profilaktyczne należy wykonać celem oceny stanu zdrowia.

Do miejsca udzielania świadczeń pacjent jest zobowiązany dostarczyć materiał do badania tj. mocz lub kał, o ile takie badanie zostało mu zlecone.

Wyniki badań można odebrać w rejestracji ogólnej Przychodni w godz. 7.00-18.00

plakat_40_plus_nfz.jpg

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.