phone_round.svg
PUNKT WYMAZÓW
IZBA PRZYJĘĆ

Gratulacje dla Pani Sabiny Harasim.

21.11.2022 Ogólne

SERDECZNIE GRATULUJEMY
Pani
Sabinie Harasim
zdobycia I miejsca w plebiscycie medycznym HIPOKRATES 2022 "Pielęgniarka Roku" w powiecie niżańskim.

Jesteśmy przekonani, że Pani doskonałe przygotowanie merytoryczne i wieloletnie doświadczenie zawodowe, połączone z ogromną odpowiedzialnością, chęcią do pracy, kreatywnością i troską o powierzoną komórkę naszego szpitala, przełoży się na dalsze, wspaniałe efekty jej działalności.

Życzymy samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami oraz wszelkiej pomyślności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia osobistych planów.

Składamy z tej okazji z serca płynące, najgorętsze podziękowania i słowa uznania za trud włożony w realizację wszystkich założonych zawodowych celów. Dziękujemy za ogromną pasję, profesjonalizm i odpowiedzialność, z jaką realizowała Pani dotychczasowe obowiązki, za skoncentrowanie na swojej misji, szczerość i skromność, życzliwość i uśmiech dla każdego.

Z wyrazami szacunku i wielkiej życzliwości
Dyrekcja i współpracownicy.

Galeria zdjęć

psim_small.jpg

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na ich używanie. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.